8 dziewczyn z Instagrama, które są tak piękne, że to wręcz niesprawiedliwe!

 • Ładowanie...
 • Przewijaj obrazki palcem w lewo

  Najpiękniejsze dziewczyny na Instagramie

  Uwaga! Informacja dla Dziewczyn:

  Czujesz się pewna siebie? W pełni akceptujesz swój wygląd? Lubisz własne ciało i tak właściwie niewiele byś w nim zmieniła? Po obejrzeniu naszej fotogalerii niestety możesz nabawić się kompleksów. Zdjęcia dziewczyn, które za chwilę obejrzysz, obudzą w tobie zazdrość.

  [quads id=”1″]

  Panowie: Oto 8 ślicznotek z Instagrama, które są tak piękne, że aż miło się ogląda! Zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

 • Ładowanie...

Losowe Dowcipy:

Pewnego razu, w latach 60-tych, w Wielkiej…

Pewnego razu, w latach 60-tych, w Wielkiej Brytanii zorganizowano na dworze Królowej Matki raut dla ambasadorów i innych dyplomatów. Królowa uprzejmie gawędziła sobie z ambasadorem Francji, kiedy nagle puściła … bąka. Zmieszała się i zaczerwieniła, ale ambasador Francji wstał i rzekł:
– Bardzo Państwa przepraszam, czuję się dziś nie najlepiej i stąd moje nieprotokolarne zachowanie. Wszyscy odetchnęli z ulgą, że tak szybko i taktownie wybawił Królową z niezręcznej sytuacji. Królowa zaczęła pogawędkę z ambasadorem Niemiec, znowu puściła bąka, ale Niemiec pomny zasług poprzednika szybko oznajmił, że jadł dzisiaj wurst na obiad i stąd te odgłosy, że bardzo przeprasza itd. Znowu ulga i ciche gratulacje za taktowne i zręczne wybawienie Królowej. Za parę minut Królowa zaczęła kręcić się na zydelku i znowu puściła bąka. Na to wstaje ambasador ZSRR i gromkim głosem oświadcza:
– TRZECIE PIERDNIECIE KRÓLOWEJ MATKI, ZSRR BIERZE NA SIEBIE!

 

Żona do Męża…

Żona do Męża:
– Kochanie, od dzisiaj gotujesz, sprzątasz, zajmujesz się dzieckiem – koniec tych tandetnych meczy Extraklasy, filmów w TV, spotkań z kolegami, bilarda i tym podobnych błazeńskich rozrywek… Przerywa spoglądając zdziwiona na Małżonka, który zaczął zakładać buty i kierować się w kierunku wyjścia:
– A Ty dokąd!? Jeszcze nie skończyłam…
– Idę do apteki.
– Po co?
– Po Stoperan, bo chyba Cię posrało…

ZOBACZ WIĘCEJ DOWCIPÓW »