Ciekawe gadżety Xiaomi

Firma Xiaomi ma w swojej ofercie wiele urządzeń i gadżetów z rodziny Mi, a także kilku innych marek, które reklamuje w rodzinie Xiaomi Youpin.

Mi Box

Chciałbyś korzystać z aplikacji SmartTV na swoim telewizorze, ale nie masz pieniędzy na nowy telewizor? Poza tym co zrobić ze starym – ciągle sprawnym odbiornikiem, który nie ma takich bajerów? Z pomocą przychodzi Mi Box. Pudełeczko, które możemy podłączyć do starego telewizora, aby cieszyć się na nim multimedialnymi aplikacjami (np. Netflix, Youtube itp.). Sprzęt jest oparty na Androidzie.

Mi Drone

Xiaomi wypuściło również produkt dla miłośników podniebnego filmowania. Sprzęt jest wyraźnie inspirowany produktami marki DJI Phantom i jest do nich zbliżony nie tylko wizualnie, ale i funkcjonalnie. Dostępne są modele z kamerą FullHD oraz z kamerą 4K. Podkreślić należy, że w przeciwieństwie do setek chińskich dronów dostępnych w Internecie nie jest to tania zabawka. Jest to produkt zaawansowany technologicznie i skierowany jest raczej do osób obeznanych w sterowaniu tego typu pojazdami. Tak więc jest to świetna alternatywa dla produktów DJI Phantom (kosztujących kilka tysięcy zł), ale jeżeli chcemy tylko rekreacyjnie polatać od czasu do czasu – na chińskim rynku do wyboru mamy sporo tańszych modeli

Mi VR

Wirtualna rzeczywistość robi teraz ogromną karierę. Przoduje w tym segmencie Samsung oferując swoje okulary do wirtualnej rzeczywistości w pakiecie z telefonami. Może jednak warto postawić na tańszy zamiennik? Ten od Xiaomi w niczym mu nie ustępuje i jest kompatybilny z telefonami z serii Mi 5 i Mi 6!

Xiaomi Mi Band

Inteligentna opaska Xiaomi Mi Band 4 z kolorowy wyświetlacz AMOLED 0,95 cala. Mierzy aktywność sportową, tętno, spalane kalorie, monitoruje sen i wiele więcej. Przesyła powiadomienie na nadgarstek, jest wodoodporna, a bateria wystarcza na 20 dni.

Mi Bluetooth Speaker 2

Mi Bluetooth Speaker 2 ma klasyczny design, który zawdzięcza profesjonalnemu duńskiemu projektowi TYMPHANY (Difen Ni). Dzięki siatce na górze głośnika, brzmienie jest wyraźne, pełne głębokich basów i pięknych wysokich tonów. Ciesz się głośnym i czystym dźwiękiem dzięki idealnemu balansowi audio.

Mi Noise Cancelling In-Ear Earphones

Słuchawki Xiaomi Mi Noise Cancelling Earphones posiadają funkcję aktywnej redukcji szumów otoczenia, dzięki czemu nic nie zakłóci muzyki, której właśnie słuchasz, nawet w czasie podróży.

Wystarczy wciśnięcie jednego przycisku na kontrolerze zlokalizowanym na kablu słuchawek Xiaomi Mi Noise Cancelling Earphones, aby do akcji weszła funkcja redukcji szumów otoczenia. Ciesz się muzyką bez zakłóceń.


Losowe Dowcipy:

Do Władimira Putina dzwoni…

Do Władimira Putina dzwoni prezes Coca-Cola Co.
– Panie premierze, mam propozycję. Co sądzi pan o zmianie flagi Rosji z niebiesko-biało-czerwonej na czerwoną? Jak za dobrych czasów w ZSRR. My za taką reklamę oferujemy, powiedzmy, 5 miliardów dolarów rocznie. Putin odpowiada:
– Pozwoli pan, że przemyślę propozycję.
Odkłada słuchawkę, wykręca numer swojego asystenta i mówi:
– Wania, kiedy dokładnie kończy się nam umowa z Aquafresh?Jechał facet wielką, wyładowaną po brzegi ciężarówką…

Jechał facet wielką, wyładowaną po brzegi ciężarówką.
W pewnym momencie ciężarówka przejeżdżając pod niskim mostem, zablokowała się. Na miejsce przyjechała policja.
Po chwili policjant wysiada z radiowozu, obchodzi dookoła ciężarówkę i pyta?
– Co, zablokował się pan?
– Nie, k…a, most wiozłem i mi się paliwo skończyło!

ZOBACZ WIĘCEJ DOWCIPÓW »