Skandal na balkonie w Dubaju. Kobiety aresztowane. [ZDJĘCIA]

 • Ładowanie...
 • Przewijaj obrazki palcem w lewo

  Bez nazdddwy-1W sobotę 3 kwietnia na jednym z balkonów w ekskluzywnej dzielnicy Marina w Dubaju ustawiła się grupa zupełnie nagich kobiet. Towarzyszył im mężczyzna, który robił zdjęcia i nagrywał całe zdarzenie. Skończyło się aresztowaniami.

  Obecność nagich kobiet na balkonie w największym mieście Zjednoczonych Emiratów Arabskich nie była przypadkowa. Zdjęcia i filmy, które wykonywał im obecny na balkonie mężczyzna, miały rzekomo posłużyć jako element kampanii marketingowej. Nie wiadomo jednak, kto jest jej pomysłodawcą oraz którą z firm reprezentuje.

  Skandal na balkonie w Dubaju. Kobiety aresztowane

  Nagie kobiety na balkonie w Dubaju. Oświadczenie emirackiej policji

  Stróże prawa ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich potwierdzili, że uczestnicy zdarzenia zostali aresztowani. Rzecznik policji wydał w sprawie specjalne oświadczenie, w którym podkreślił, że podobne działania są sprzeczne z obowiązującymi w kraju normami moralnymi.

  Podobne niedopuszczalne zachowania nie odzwierciedlają wartości i zasad etycznych, którymi kieruje się społeczeństwo Emiratów – podkreślił rzecznik dubajskiej policji.

  Aresztowani usłyszeli zarzuty naruszenia dobrych obyczajów. Grozi im kara nawet do sześciu miesięcy pozbawienia wolności oraz grzywna.

  Modelki pozujące nago na balkonie w Dubaju zostały aresztowane

  Zjednoczone Emiraty Arabskie w wielu kwestiach mają bardziej liberalne prawo, niż sąsiednie państwa Bliskiego Wschodu. Jednak surowo egzekwują kwestie dotyczące mediów społecznościowych, wizerunku czy właśnie kwestii obyczajowych. W konsekwencji w kraju regularnie dochodzi do aresztowań turystów z Zachodu, którzy nie zdają sobie sprawy z różnic kulturowych i nieświadomie naruszają miejscowe prawo.

 • Ładowanie...

Losowe Dowcipy:

Matka przyprowadzila swoja osiemnastoletnia córke do lekarza…

Matka przyprowadzila swoja osiemnastoletnia córke do lekarza, informujac go, ze córka nieustannie cierpi na mdlosci. Lekarz po zbadaniu córki stwierdzil, ze jest ona mniej wiecej w czwartym miesiacu ciazy.
– Co tez pan mówi, panie doktorze, moja córka nigdy nie miala do czynienia z zadnym mezczyzna! Prawda, córeczko?
– Prawda, nawet sie nigdy nie calowalam – zapewnila córeczka.
Lekarz bez słowa podszedł do okna i zaczał sie intensywnie wypatrywać w dal.
– Panie doktorze, czy cos nie tak? – pyta po pieciu minutach zaniepokojona matka.
– Nie, nie! Po prostu w takich wypadkach zazwyczaj na wschodzie ukazuje sie jasna gwiazda i przybywa trzech króli. I za nic ku..a nie chce tego przegapić

 

Chiński sztab wojskowy…

Chiński sztab wojskowy. Za stołem siedzie paru generałów, przegląda mapy i obmyśla strategie.
– Ja proponuje wysłać 2 miliony piechoty lewą flanką 2 miliony prawą flanką a 5 milionów zostawić w odwodzie.
– Panie generale ale co z czołgami?
– Czołgi puścimy środkiem
– Ale obydwa?!W lesie nadszedł czas wezwań na wojskowa komisję lekarską…

W lesie nadszedł czas wezwań na wojskowa komisję lekarską. Trzech przyjaciół – Lisek, Zajączek i Misio również dostali. Spotykają się wieczorkiem przy piwku i zgodnie stwierdzają, że nie bardzo uśmiecha im się służba ojczyźnie.
Zajączek miał się stawić następnego dnia, Lisek pojutrze, a Misio dzień po Lisku. Zajączek zaczął panikować:
– Muszę mieć kategorię E! Ale jak to zrobić, jestem przecież zdrów jak ryba?
Lisek przygląda się Zajączkowi i mówi:
– Te, Zajączek, ale ty masz wieeelkie uszy! Może dadzą ci E, jeśli je obetniemy?
– Ale… Moje ukochane uszy??? Nigdy!
– Zajączek, ty się zdecyduj – albo odcinamy, albo rok w syfie.
Zajączek po kilku minutach zdecydował się. Walnął setkę na odwagę i mówi:
– Tnij!
Następnego dnia koledzy spotykają się w barze, a zając drze japę już z daleka:
– DOSTALEM „E” ZA BRAK USZU CHLOPAKI!!!
Lisek:
– No tak, ale ja mam komisję jutro. Co robimy?
Zając przygląda się lisowi…
– Uszy to ty masz małe… Ale za to, jaka KITA! Obetniemy ci ogon i „E” murowane!
Tak też zrobili. Następnego dnia w tym samym barze Lisek pokazuje książeczkę z wpisem: „Kategoria „E”, powód: brak kity.”.
Misio mów i- A co ze mną?
– Hmmmm…. Misio… uszy to ty masz malutkie… ogon tez nieduży… ciężka sprawa… hmmm…. ale zaraz, zaraz… Misiu! Jakie ty masz WIELKIE JAJA!!!
– Cooo??? Jaja mi chcecie obciąć??? Nie ma mowy!
– Albo tniemy, albo rok w syfie!
Miś całą godzinę się zastanawiał, w końcu się zdecydował. Lisek z Zajączkiem amputowali mu jądra, a Misio ze spuszczoną głową poszedł smutny do domu…
Następnego dnia lis i zając siedzą w barze i czekają na misia. Ten jednak coś się nie chce pojawić, choć już 3 godziny minęły od zakończenia komisji. Minęły kolejne 3 godziny – misia nie ma, bar zamykają. Zając i lis wyruszyli więc na poszukiwanie kolegi. Idą, wołają – Misio, Misio!… nikt nie odpowiada…. nagle patrzą, a tu na przydrożnym drzewie martwy miś wisi na pasku! Popełnił samobójstwo… Koledzy w szoku! – Pewnie tych jaj było mu tak bardzo szkoda – mówi Zajączek. Podchodzą bliżej, a tu obok drzewa leży książeczka wojskowa misia. Lisek ja podniósł i czyta: „Kategoria „E”. Powód: Płaskostopie.”

ZOBACZ WIĘCEJ DOWCIPÓW »